pirmdiena, 2021. gada 27. septembris

Kleitu varavīksne

 Visas vasaras garumā man bija rotaļas ap viena piegriezuma piecām kleitām. 

Agrā pavasarī kliente man iedeva vienu savu kleitu, kura bija ļoti mīļa, bet jau savu laiku nokalpojusi. Teikšu godīgi, šāda tipa darbi mani īpaši nesajūsmina, bet šoreiz viss izvērtās piedzīvojumā vasaras garumā. 

Pirmā tapa melnā kleita 1:1 kā oriģināls. Klientei viss patika, tikai baigi īsā, lai ietu cilvēkos. Teicu, ka tieši tāda bija iepriekšējā. Pasmējāmies, ka tā bija pierasts pie vecās, ka nepievērsa vairs uzmanību garumam. Vienojāmies, ka šķēlumos iešūšu mežģīni, lai vismaz mazliet piesegtu stilbus. 

Nākamā bija zaļā. Taisīju 10cm garāku. Un tad jau parādījās idejas par mežģīnēm. 
Pēc tam jau sarkanā ar pavisam platām mežģīnēm.


Un tad zilā un violetā ar mežģīnēm piedurknēs un plecu daļā. Violetajai kleita jau iegādāts perfekti atbilstoša tonī garā veste. Var doties kaut uz teātri! 
Piecas vienādas kleitas, bet katra savādāka. Kādam varbūt liksies par traku, bet ne Kristīnei - košai un skaistai sievietei, kurai nepiestāv mērenība un vienkāršība. 

Un tā vienkāršas trikotāžas kleitas replika izvērtās par piedzīvojumu vasaras garumā. Un vai tad tas ir viss? Nē! Vajag vēl melnu garu un vēl trīs citas krāsas un katru savādāku! 

Bildes izmantoju ar vēlīgu atļauju. Kaut vairāk klientes ļautos fotosesijām vai skaistām pašbildēm! Man tas tik daudz nozīmē! 

Audums no Louvis Home.

Tad jau turpinājums sekos...

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru